Darželis Name

Valio, rytoj vėl į darželį

Kov

Pavasarėlis, kaip smagu!

Parašė: Vaikų Darželis

Kaip smagu, kad jau kvepia pavasariu, juk pavasarį tiek daug naujų atradimų!

Visi be galo džiaugiamės saule ir šiluma. Atpažįstame kaip čiulba varnėnai ir kielės, kaip karksi varnos ir kala gandrai. Klausomės jų įrašytų balsų ir bandome atpažinti gamtoje. Mokomės eilėraštukų apie pavasarį ir gamtą bei skaitome pasaką „Kaip berniukas pavasario ieškojo“.

Laukiame gandrinių ir jau papuošėme darželį savo sukurtais gandriukais :)

Kiekvieną dieną keliaujame į žygį po apylinkes. Šiais metais netoli esančiame tvenkinyje be galo daug gulbių. Būtinai jas aplankome ir pamaitiname. Neleidžiame liūdėti ir kaimynystėje įsikūrusiems arkliukams – nueiname jų pakalbinti ir pavaišinti morkomis.

Aktyviai ir noriai  muzikuojame su šauniąja muzikos mokytoja Jūrate. Su muzika pasisveikiname, pasimankštiname, sukame ratelį, dainuojame, dūduojame, mojuojame, barškiname…

Žinoma, be visų šių darbelių, mes lipdome, klijuojame, piešiame, dažome, kuriame ir visuomet su nuotaika!

Komentaras: